25.09.2017

Komiks

Hejka, komiksowe świry!
Tym razem chciałabym pokazać kolejną stronę mojego komiksu. Którą narysowałam po kilku miesiącach od opublikowania dwóch pierwszych... Ale nie ma tego złego - teraz mam nową energię i zapał do działania. Głównie dlatego, że dwie pierwsze plansze zostały opublikowane w najnowszych "Zeszytach komiksowych" (24/2017)!Zmieniłam troszkę styl i koncepcję, odblokowałam kilka nowych osiągnięć (w tym szybsze rysowanie) i zaraz zabieram się za kolejną stronę.

Mogę zdradzić, że pierwszy rozdział będzie miał 8-9 stron. Kolejny czeka na rozpisanie dialogów i ogólnie na rozplanowanie (na pierwsze 3 strony pomysł już mam). Trzeci oraz epilog istnieją na razie tylko w mojej głowie. Za to mam rozpisany rozdział ekstra dodatkowy - wprowadzę postać, która ma szczególne znaczenie w życiu mojej głównej bohaterki. Gościa, który nauczył ją całej policyjno-detektywistycznej roboty. Może to nie jest kluczowe dla TEJ historii, ale na pewno ważne dla mnie.

Sam komiks "Exist" (zresztą nie tylko ten) możecie zobaczyć na moim koncie na tapas. Jest tam w dwóch wersjach językowych.
Gdzieś w czeluściach internetu znajduje się nawet zakodowana przeze mnie mini stronka, na której kiedyś umieszczę informacje o wykreowanym przez siebie świecie. Ale na to potrzebuję jeszcze więcej energii.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz